В ІРПЕНІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК ЗА РАХУНОК ФОНДУ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ

Дата: 16.09.2023 09:45

У Київській області активно відновлюють постраждалі внаслідок збройної агресії рф проти України житлові будинки. Серед пошкоджених об’єктів, на яких ведуться роботи з відбудови за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, є багатоквартирний житловий будинок в Ірпені на вулиці Університетська, 2к.

Під час активних бойових дій на Київщині будівля значно постраждала. У ній були вибиті вікна і двері, пошкоджені фасад та перестінки, повністю зруйнований дах.

Станом на сьогодні на об’єкті вже розпочали ремонтно-будівельні роботи. Зокрема, відновлюють зруйновані внутрішні конструкції та фасади, здійснюють зовнішнє і внутрішнє опорядження будинку, виконують роботи з утеплення та інші.

Нагадаємо, що загалом в області за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії будуть відновлені 97 об’єктів, серед яких 68 – житлового фонду.