ІЩЕ ОДИН ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС — У БОГУСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 18.09.2023 20:28

Сьогодні, 18 вересня, до Богуслава прибув ще один новий шкільний автобус, який громада отримала за програмою співфінансування із державного та місцевого бюджетів (прим: 70% — обласний бюджет, 30% — бюджет громади). Сертифікат на шкільний автобус, ключі та сам транспортний засіб цього дня у селі Білогородці міському голові Віталію Миколайовичу Хоменку та директору ОЗО Богуславське НВО «Ліцей № 3 — МАН» Людмилі Федорівні Байбуз передав голова КОДА Руслан Андрійович Кравченко.

Начальник відділу освіти — заступник начальника соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради Ольга Іванівна Духан подякувала очільнику громади та депутатам міськради за постійну підтримку галузі освіти та підкреслила, що комфортний 32-місний автобус буде закріплено за міським ліцеєм № 3 для підвезення учнів до навчального закладу із сіл громади, зокрема із Тептіївського старостинського округу, та для організації різнопланових поїздок школярів.