ВІДНОВЛЕНО ДЖЕРЕЛО «СТАРОСТИНСЬКЕ»

Дата: 26.09.2023 11:22

У вересні міським головою Віталієм Миколайовичем Хоменком було підписано розпорядження «Про проведення в Богуславській міській територіальній громаді заходів щодо виявлення та облаштування природних джерел — «Джерела Перемоги». Такі заходи, які проходитимуть у рамках місцевої екологічної акції: «Вежа Пам’яті: «Джерела Перемоги», спрямовані на виявлення нових і облаштування занедбаних природних джерел у кожному куточку Богуславської громади.

І перше «Джерело Пам’яті» вже розчищено у Вільховецькому старостинському окрузі. В Половецькому староста села Анатолій Олександрович Жильчук спільно із молоддю відновили та впорядкували природне джерело «Старостинське». Такі спільні роботи виховуватимуть у підростаючого покоління бережливе ставлення до навколишнього природнього середовища, любов до рідного краю та патріотизм, адже кожне розчищене «Джерело Перемоги» — це дяка й шана хоробрим Героям, котрі наближають перемогу нашого народу.