Фахівці служби зайнятості підготували для вас справжні майстер-класи, семінари та тренінги з питань зайнятості, створення успішного резюме, проведення співбесіди з роботодавцем та правильного пошуку роботи. Долучайтеся до наших заходів та відкривайте для себе цікавий всесвіт українського ринку праці. У вас є нагода навчитися усьому необхідному для
успішного працевлаштування вже цього тижня та почати будувати успішну кар'єру.