НА ТЕРИТОРІЇ 4-ГО ВІДДІЛУ ОБУХІВСЬКОГО РТЦК ТА СП ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК

Дата: 16.10.2023 17:10

У суботу, 14 жовтня, у Богуславі відбулося відкриття пам’ятного знака загиблим бійцям роти охорони 4-го відділу Обухівського РТЦК та СП, участь у якому разом із військовими, поліцейськими та рідними загиблих захисників взяв міський голова Віталій Миколайович Хоменко, провівши перед заходом у останню земну дорогу 24-річного Героя Батуру Ярослава…

Військові встановили пам’ятний знак побратимам, котрі із початку повномасштабного вторгнення ворога, із 24 лютого 2022 року, служили в роті охорони 4-го відділу Обухівського РТЦК та СП, а потім до останнього подиху захищали рідну країну від ворога на передових позиціях. Це — Ярошенко Володимир Степанович (загинув 27 травня 2022 року), Іванченко Артем Володимирович (загинув 2 липня 2022 р.), Кузьменко Сергій Миколайович (загинув 15 серпня 2023 року) та Якутюк Станіслав Володимирович (загинув 19 вересня 2023 року).

Із промовою виступили очільник громади та начальник 4-го відділу Обухівського РТЦК та СП, підполковник Андрій Петрович Євтушенко, котрі висловили співчуття рідним та подякували батькам Героїв за виховання гідних патріотів країни, які стали на захист країни, не чекаючи виклику.

Освячення пам’ятного знака провело духовенство ПЦУ Богуславської громади на чолі із настоятелем храму Покрови Божої Матері, отцем Ігорем Поліжаком.

Герої не вмирають!