ВІТАЄМО БРОНЗОВИХ ПРИЗЕРІВ!

Дата: 31.10.2023 10:58

Із 24 по 28 жовтня в м. Берегово проходили Всеукраїнські змагання кубку ВФСТ «Колос» з футзалу серед ветеранів 45+. За підтримки міського голови Віталія Миколайовича Хоменка на заході нашу громаду представляла команда «Ніка». Серед дев’яти команд-учасників змагань наші футзалісти посіли третє місце. Спершу богуславські спортсмени перемогли команду із Черкащини із рахунком — 4:0, а от гра із представниками Рівненської області завершилася нічиєю — 0:0. Так богуславська «Ніка» посіла перше місце в одній із 3-ох груп, на які були розділені 9 команд, та вийшла до півфіналу змагань. У завершальних поєдинках півфіналу нашим спортсменам довелося відчути й смак програшу, проте вони гідно вибороли місце бронзових призерів у команди із Житомирщини, перемігши із рахунком — 4:0.

Ми щиро дякуємо нашим захисникам, які захищають рідну землю. Завдяки їм ми можемо брати участь у змаганнях. Слава Україні!

Сергій Соколов, директор БКСЗ БМР «Колос».