» Новини » "101" ІНФОРМУЄ: ЗУСТРІЧАЛИ УЧНІВ ІЗ ЛІЦЕЮ № 3
"101" ІНФОРМУЄ: ЗУСТРІЧАЛИ УЧНІВ ІЗ ЛІЦЕЮ № 3
Дата: 13.11.2023 10:37
Кількість переглядів: 54
Минулого тижня до рятувальників 13-ої ДПРМ м. Богуслав завітали учні 8 класуБогуславського навчально-виховного об'єднання «Ліцей №3 — МАН». Разом із рятувальниками юні учасники команди ДЮРП розповіли учням про діяльність пожежно-рятувального підрозділу. Під кінець зустрічі вогнеборці нагадали про правила пожежної безпеки, правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних, підозрілих предметів та правила безпеки життєдіяльності.