ЗОЛОТІ ТА СРІБНІ НАГОРОДИ ЗІБРАЛИ БОГУСЛАВСЬКІ БОРЦІ

Дата: 13.11.2023 13:34
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

Вихідними, 11 листопада, вихованці Богуславської ДЮСШ із вільної боротьби, тренером яких є Юрій Квашук, взяли участь у відкритій першості спортивно-культурного комплексу профкому ВАТ «Київський КПК», яка проходила в Обухові. Загалом у спортивному заході змагалось 80 учасників із 6-ти команд.

Богуславські юні спортсмени під час змагань вибороли неперевершений результат: переможцями стали Дамір Бабенко (у ваговій категорії — 23 кг) та Давід Бабенко (35 кг), котрий був ще нагороджений окремим призом за кращу техніку.

Призерами змагань, виборовши ІІ місце, стали Назар Яковлєв (42 кг) та Іван Горовенко (77 кг).

Вітаємо спортсменів із здобутими нагородами!

Дякуємо тренеру за кропітку працю-навчання, за вміння й бойову техніку, які він передає юним борцям.

Спасибі Збройним силам України за можливість спортсменам тренуватись та виступати на змаганнях!