СУЧАСНИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС — ДЛЯ УЧНІВ ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Дата: 14.11.2023 13:38

Сьогодні, 14 листопада, новенький шкільний автобус після оформлення всіх необхідних документів відправився до Вільховецької гімназії, в якій навчаються діти із Москаленок, Половецького та інших навколишніх сіл. У передачі комфортного транспорту для учнів гімназії участь взяли міський голова Віталій Миколайович Хоменко, начальник соціально-гуманітарного управління ВК БМР Оксана Василівна Поліщук, начальник відділу освіти соціально-гуманітарного управління Ольга Іванівна Духан.

Очільник громади, привітавши колектив Вільховецької гімназії із оновленням автопарку, вручив ключі від автобуса досвідченому водієві закладу Анатолію Васильовичу Матвієнку.

Директор гімназії Микола Іванович Чмир зі свого боку подякував керівництву за підтримку, а благодійникам — за такий необхідний автобус.

Попередньо ми вже розповідали, що благодійну допомогу у вигляді новенького шкільного автобуса Богуславській громаді надав польський Фонд міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», завдяки фінансуванню Європейської Комісії у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK).

Тож сьогодні учні Вільховецької гімназії, повертаючись додому після навчання, перевірять комфорт поїздки у новенькому автобусі.

#StandWithUkraine

#BGK_PL