ВІЗИТ ДО ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 15.11.2023 10:16

В рамках робочої поїздки міський голова Віталій Миколайович Хоменко відвідав Вільховецький старостинський округ. Очільник громади обговорив із старостою Анатолієм Олександровичем Жильчуком нагальні проблеми сіл, а ще оглянув актову залу адмінбудівлі Вільховця, де комунальники КП «Богуславблагоустрій», які працевлаштовані через центр зайнятості, вже завершують косметичний ремонт. Ще кілька тижнів тому тут була пустка, а сьогодні стіни та стела виблискують оновленими візерунками, пофарбована підлога, виставлені рядами відремонтовані глядацькі крісла, на яких може розміститися біля 80 людей. Міський голова подякував працівницям за роботу, за створений затишок у актовій залі, в якій можливо буде проводити будь-які заходи, тим більше поряд, у Вільховецькій гімназії, є укриття.