БЛАГОУСТРІЙ: ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 15.11.2023 15:57

Під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської міської територіальної громади було прийняте рішення стосовно видалення аварійних та сухих дерев у Семигорах, які попередньо обстежила комісія. Якби дерева самовільно впали під час чергової негоди, то не лише зруйнували б трансформаторну підстанцію, а й обірвали б високовольтну лінію 10 кВ та повітряні лінії електропередач, потужністю 0, 4 кВ, залишивши жителів села без світла.

І сьогодні там уже попрацювали фахівці. Як повідомив староста Анатолій Жильчук: «Завдячуючи професіоналізму працівників КП «Богуславблагоустрій» та енергетиків ремонтної бригади Богуславського підрозділу Обухівського регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», нам вдалося за один день виконати великий об’єм роботи. Спеціалісти не лише зрізали аварійні та сухі дерева, а й розчистили від зайвого гілля та чагарників дорогу. Спасибі семигірцям, які відгукнулися на звернення про допомогу й приєдналися до прибирання території. Тож сьогодні у нас, у Семигорах, вийшла продуктивна спільна толока».