ДОРОГІ ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 17.11.2023 08:31

Від усього серця вітаю вас зі святом молодості, мрій, харизми, невичерпної енергії — з Міжнародним днем студентів!

Сучасному молодому поколінню випало жити в непростий період, коли наша держава стійко виборює у ворога свою незалежність. Дорогі студенти, ви разом із українським народом демонструєте світові свою незламність та патріотизм на різних фронтах захисту країни. Ви у важкі дні сьогодення продовжуєте навчатися, адже добре розумієте, що знання — це також зброя, яка допоможе перемогти ворога!

Бажаю вам любові, радості, щастя та миру. Успіхів вам у всіх справах та починаннях, віри у себе та впевненості в завтрашньому дні!

Нехай Міжнародний день студентів об’єднає всю сучасну молодь заради миру та світлого майбутнього незалежної України!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.