ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ 13 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 17.11.2023 14:07

17 листопада 2023 року під головуванням першого заступника міського голови Олександра Петровича Салати відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради, під час якого було розглянуто 32 проєкти рішень.

Найперше було схвалено проєкти рішень, які стосувалися затвердження звітів про виконання фінансового плану за III квартал 2023 року КНП БМР «Богуславська ЦЛ», «Богуславським ЦПМСД», «Богуславським трудовим архівом» та проекту звіту про виконання бюджету Богуславської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

Ряд проєктів рішень було ухвалено за пропозиціями комісії з питань захисту прав дитини:

• визначення місця проживання дитини,

• влаштування неповнолітнього у дитячий будинок сімейного типу,

• надання дозволу на купівлю на ім’я малолітньої дитини 1/4 частки квартири,

• надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Частина проєктів стосувалися містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, в числі яких обговорили створення Алеї Слави для вшанування пам’яті земляків, які загинули під час захисту України.

Всі проєкти рішень розглянуто та схвалено, окрім перейменування вулиці Миру в селі Дибинцях на вулицю Василя Гребеневича, який вирішили перенести, аби під час громадських обговорень почути думку всіх жителів села.

Нагадуємо, з цими та іншими питаннями, прийнятими під час 13 засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради, можна ознайомитися на офіційному вебсайті громади.