ШАНОВНІ АГРАРІЇ, ХЛІБОРОБИ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 19.11.2023 07:45

Сердечно вітаю вас з професійним святом — Днем працівників сільського господарства!

Відомо, як нелегко сьогодні, в умовах війни, ефективно працювати на землі та вигідно реалізовувати вирощену продукцію. Попри це ви, дорогі трудівники сіл, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери, доклали максимум зусиль задля розвитку сільськогосподарського виробництва в громаді та збільшення фінансово-продовольчої підтримки наших захисників.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, любов до землі, витримку і мудрість, за натруджені руки.

Бажаю всім аграріям громади міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму. Нехай і в подальшому ваші поля колосяться щедрими урожаями! Разом до Перемоги!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.