УСУВАЄМО НАСЛІДКИ ЦИКЛОНУ НА КИЇВЩИНІ: ЕНЕРГЕТИКИ ДТЕК ЛІКВІДОВУЮТЬ АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА В РЕГІОНІ

Дата: 27.11.2023 10:45

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі усувають аварійні відключення світла, що сталися внаслідок негоди на Київщині. Через сильний снігопад в ніч з 26 на 27 листопада та посилення вітру до 25 м/с станом на 9.00 знеструмлені 44 повітряних ліній та 1033 трансформаторних підстанцій, без світла 40 тисяч осель. Мобілізовані всі сили та спецтехніка, щоб у максимально стислі терміни відновлювати електропостачання.

Негода може призвести до нових аварійних відключень світла в регіоні. Синоптики прогнозують ускладнення погодних умов протягом дня 27 листопада: приріст снігового покриву до 30 см, у південних та східних районах області до 50 см, вітер до 25 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. В таких умовах на відновлення електропостачання може знадобитись трохи більше часу.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує правила безпеки:

• під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі;

• при виявленні обірваних ліній не підходити ближче ніж 8-12 метрів, ні в якому разі не торкатися оголених проводів та одразу повідомити про це компанію;

• якщо пропало світло, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram.

Повідомити нам про відсутність світла можна через зручні дистанційні сервіси:

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалось надійним.

Відділ з комунікацій ДТЕК Київські регіональні електромережі.