3 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Дата: 03.12.2023 07:56

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який засвідчує те, що такі громадяни потребують особливої уваги тих, хто знаходиться поряд.

На долю цих людей випали важкі життєві випробування, з якими вони справляються так вміло, що нам, фізично здоровим, потрібно ще повчитися. Незважаючи на різні вади здоров’я, вони впевнено виборюють місце під сонцем: намагаються жити повноцінним життям, зберігають силу духу і непохитну віру в життя. Люди з обмеженими можливостями неодноразово довели людству — вони такі, як і всі, а в дечому — ще й кращі.

Користуючись нагодою, дякую всім, хто за покликом серця присвятив себе служінню людям з особливими потребами, котрим бажаю міцного здоров’я, витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях, щастя, успіхів у справах та віри у світле майбутнє.

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.