ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!
Дата: 05.12.2023 16:07
Кількість переглядів: 112
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/494c04aa7d5eb0b3858c6c33b0a44aab.jpg)
Поліція охорони Київщини інформує, що тільки за п'ять місяців 2023 року було відкрито 1693 провадження за фактами квартирних крадіжок (ст. 185 Кримінального Кодексу України). Це — на 22% більше, ніж за аналогічний проміжок часу минулого року.
Нагадуємо, що Поліція охорони - єдина озброєна служба охорони в Україні, що надає повний спектр послуг безпеки для квартир, приватних будинків. Наряди реагування працюють цілодобово і мають право виїжджати під час комендантської години.
Телефонуйте - 9899 (номер є безкоштовним для всіх операторів на території України). Більше інформації на сайті: https://securitypolice.com.ua/
Подбайте про охорону вашого майна завчасно!
« повернутися