ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 06.12.2023 09:26

Щиро вітаю вас із світлим святом — Днем святого Миколая, який ми цьогоріч уперше святкуємо 6 грудня за новим церковним календарем!

Хочу в це свято турботи про ближніх побажати, перш за все, не забувати про тих, хто сьогодні найбільше потребує нашої уваги і допомоги, а найголовніше — робити все можливе, аби наші діти жили під мирним небом, були здорові та щасливі.

Нехай, незважаючи на війну та складні часи, це свято наповнить ваші будинки щастям та миром! Нехай у цей день здійсняться всі заповітні мрії та побажання маленьких жителів Богуславської громади! Нехай Миколай Чудотворець надихне кожного із нас на добрі вчинки і справи!

Будьте щасливі, зі святом! Перемоги нам над ворогом!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.