ЗАПРОШЕННЯ: Школа адвокації для молодіжних рад Київщини

Дата: 06.12.2023 11:13

Богуславській міській раді надійшов лист-запрошення від громадської організації "Покоління Ю":

"9-10 грудня 2023 року в м. Буча (Пластовий Вишкільний Центр) відбудеться Школа адвокації для молоді Київщини, яка впроваджуються ГО «Покоління Ю» у співпраці з Асоціацією молодіжних рад України та Молодіжною радою при Київській обласній державній адміністрації.

Метою даного заходу є посилення впливу молоді Київщини в процесі повоєнного відновлення України шляхом розвитку навичок з адвокації та взаємодії з органами влади в представників молодіжних рад, учнівського та студентського самоврядування, а також неурядових організацій.

Захід триватиме протягом двох днів та включатиме в себе тренінги для активної молоді з питань адвокації та захисту інтересів на місцевому та національному рівнях.

Для практичного закріплення набутих знань, ми допоможемо учасникам провести адвокаційні кампанії у громадах Київської області.

Під час проведення заходу організаторами буде також організовано харчування та проживання учасників.

Після успішного проходження Школи її випускники мають можливість

долучитися до фінального заходу, що відбудеться 16 грудня 2023 року в м. Києві (локація та інші деталі будуть повідомлені зареєстрованим учасникам додатково).

Додатково повідомляємо, що вхід буде доступний лише за попередньою реєстрацією за посиланням https://forms.gle/qUaGBk1qY2A1Kmhd8".

*Проєкт впроваджується за програмою Crown Agents Limited за підтримки грантового фонду CSSF посольства Великої Британії в м. Києві.

Контакти: 099-549-72-99 — Юрій Мироненко (ментор проєкту).