ПРОВЕДЕНО ПЕРЕВІРКУ КОТЕЛЕНЬ

Дата: 07.12.2023 11:17

6 грудня, відповідно до графіка перевірок Департаментом житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації об’єктів критичної інфраструктури, комісія провела випробування готовності об’єктів теплопостачання в м. Богуслав до можливих блекаутів шляхом імітації відключення від джерел електропостачання та запуску генераторів на трьох котельнях КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство».

В складі комісії разом із начальником відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, з питань екології, природних ресурсів та захисту довкілля Обухівської районної військової адміністрації Ларисою Трохименко участь взяли: перший заступник Богуславського міського голови Олександр Салата, начальник відділу містобудування, архітектури, державного архітектурно-будівельного контролю та житлово-комунального господарства Галина Теребун, керівник КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство» Олександр Чуприна, головний інженер підприємства Сергій Драченко, інженер-енергетик підприємства Сергій Тимошенко.

На всіх об’єктах був наявний запас палива, час запуску генераторів та відновлення повноцінного функціонування об’єктів відповідають нормативним значенням.