ПРО ЗАБОРОНУ ПІРОТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ, ПРО ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКОВИХ ЗАХОДІВ ПІД ЧАС РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Дата: 08.12.2023 10:32

До уваги жителів Богуславської громади, на засіданні оперативного штабу Ради оборони Київської області від 4 грудня 2023 року було прийнято рішення (протокол № 227):

• 1.1.2. Наголосити фізичним та юридичним особам, в тому числі суб’єктам

господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного

господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів

соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, про діючу заборону реалізації та використання піротехнічних засобів на території Київської області, встановлену протокольним рішенням засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 26.12.2022 № 178.

• 1.1.3. У межах повноважень та відповідно до компетенції вживати заходів

щодо дотримання громадянами та суб’єктами господарювання на території

Київської області під час різдвяних та новорічних свят запровадженої

комендантської години та введених безпекових заходів, у тому числі

встановлених пунктами 1.1 та 1.2 протоколу оперативного штабу Ради оборони Київської області від 05.06.2023 № 200.

• Силовим структурам доручено забезпечити контроль виконання прийнятих рішень та посилити заходи безпеки у громадських місцях.

Тож просимо власників розважально-торговельних закладів та жителів громади неухильно дотримуватися встановленого режиму роботи та безпекових заходів в умовах воєнного стану.