«ДЯКУЄМО ЗА ВРЯТОВАНИЙ СВІТ»

Дата: 14.12.2023 11:36

14 грудня — День вшанування подвигу пожежників, медиків, водіїв та всіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цю дату обрано невипадково, адже саме 14 грудня відбулася здача в експлуатацію саркофага, який забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі.

У цей день в Богуславі відбулося покладання квітів шани до пам’ятника Героям Чорнобиля, яке через обмеження проведення масових заходів під час воєнного стану пройшло в тісному колі. У заході разом із ліквідаторами та членами ГО «Богуславське районне об’єднання інвалідів Чорнобиля» участь взяли депутат обласної ради Арташес Татоян, голова Богуславської міської ради Віталій Хоменко, секретар міської ради Владислав Шпак та представники соціально-гуманітарного управління.

Голова громади подякував ліквідаторам за врятований світ, побажав їм міцного здоров’я, довголіття і найголовнішого — якнайшвидшої перемоги над ворогом, миру на нашій багатостраждальній українській землі.

Хвилиною мовчання під проливним грудневим дощем вшанували всіх, чий життєвий шлях обірвала атомна катастрофа…