ЗИМА ІЗ МОКРИМ СНІГОМ ДОДАЛА РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКАМ

Дата: 14.12.2023 14:13

Кажуть, у природи немає поганої погоди, але — не для комунальників КП «Богуславблагоустрій», котрі сьогодні працюють над подоланням наслідків опадів.

Як розповів головний інженер «Богуславблагоустрою», зимова негода додала комунальникам роботи: «4 трактори підприємства із 6-ої години ранку проводять механічне снігоочищення на вулицях та тротуарах міста. Не покладаючи руки, працюють двірники, котрі під дощем вручну лопатами розчищають важкий мокрий сніг у громадських місцях та там, де не може пройти техніка. Працюємо в напруженому темпі, оскільки вже на вечір синоптики прогнозують мінусову температуру, яка воду та мокрий сніг миттєво перетворить на небезпечний лід. Проте ми й до цих «сюрпризів» природи готові».