ЗАСІДАВ ВИКОНКОМ

Дата: 27.12.2023 11:44

Перед початком 15 позачергового засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради, яке відбулося 27 грудня, його учасники взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять про земляків і всіх співвітчизників, загиблих у жорстокій російсько-українській війні.

На порядок денний засідання виконкому було винесено 5 питань, у числі яких — звіт поліцейського офіцера громади Анни Карачун, котра доповіла про проведену роботу.

Спершу виконком схвалив створення Комісії з проведення співбесіди із відбору кандидатів у помічники ветерана у Богуславській міській територіальній громаді, яку очолить перший заступник міського голови Олександр Салата.

Декілька проєктів рішень було ухвалено за пропозиціями, які напрацювала комісія з питань захисту прав дитини: надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; влаштування під опіку.

Вів засідання міський голова Віталій Хоменко.