СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 04.01.2024 14:32

Упродовж минулого року служба зайнятості Київщини вдосконалювала свою роботу для того, щоб наші послуги були ще більш зручними та доступними.

Ми створювали нові онлайн-сервіси, поліпшували моделі обслуговування клієнтів, долучалися до реалізації низки урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців. Мешканці Київщини скористались інформаційно-консультаційними, профорієнтаційними послугами, послугами з профнавчання, консультаційними послугами щодо відкриття або розвитку власної справи тощо.

Тож, незважаючи на складний період воєнного часу, служба зайнятості працює задля наближення нашої перемоги.