4 січня рятувальники Обухівського районного управління провели для дітей позашкільного віку захід в Богуславському КДНЗ № 4 «Казка».
Фахівці ДСНС нагадали дошкільнятам про заборону користування сірниками та відритим вогнем, розповіли про дії при виникненні надзвичайних подій та пожеж, а також, куди прямувати у разі звучання сигналу «Повітряна тривога».
Наприкінці заходу дітям було вручено розмальовки та листівки на відповідну тематику.