ДОРОГІ ЖИТЕЛІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 22.01.2024 08:02

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай це свято назавжди залишатиметься джерелом надії на краще майбутнє для нашої держави. Бажаю кожному міцного здоров’я, добробуту, злагоди, взаєморозуміння та мирного неба над головою! Нехай розум, воля і любов до рідного краю гуртують нас у всіх справах на благо розвитку вільної демократичної України!

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші захисники, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає стійку духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну країну — гідну наших дітей.

Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання України!

Слава Україні — єдиній, соборній, неподільній!

Героям Слава!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.