РУСЛАН КРАВЧЕНКО: 72 БРИГАДА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ДРОНІВ ТА ПІКАПИ ВІД ГРОМАД КИЇВЩИНИ

Дата: 29.01.2024 10:14

Київщина передала нову партію дронів та пікапів для 72 окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

«Днями знову відвідали наших незламних Героїв, які сьогодні працюють на Сході. Щоб більш прицільно знищувати російських окупантів та збільшувати втрати ворога, передали 500 FPV–дронів. Частину цих «пташок» закупили коштом обласного бюджету, 200 одиниць – придбала громада Білої Церкви», – розповів Руслан Кравченко.

Крім того, завдяки підтримці громади Броварів тепер у наших захисників є 4 нових пікапи. Також захисники отримали від районів та громад Київщини інше обладнання, необхідне для виконання бойових завдань.

Руслан Кравченко подякував в.о голови Київської обласної ради Ярославу Добрянському, мерам Білої Церкви Геннадію Дикому та Броварів Ігорю Сапожку, всім іншим громадам області, які продовжують активно збирати та передавати 72 бригаді необхідне обладнання та техніку.

«Дякую за міць та силу нашим незламним захисникам! Вдячний всім громадам Київщини за постійну підтримку військових. Перемога – спільна справа», – підкреслив начальник ОВА.