ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.01.2024 10:27

23 грудня працівники Обухівського районного управляння взяли участь у протипожежному тренуванні, яке пройшло в одному із об’єктів на території Богуславської МТГ.

Темою тренування було: «Дії керівного складу та працюючого персоналу при виникненні пожежі в одному із приміщень».

На першому етапі рятувальники провели інструктаж з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Зокрема, рятувальники нагадали про правила поведінки на льоду та про дії під час виявлення ВНП.

Другим етапом було практичне відпрацювання навичок персоналу з гасіння умовної пожежі на початковій стадії її розвитку за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Після завершення були підбиті підсумки та дані відповіді на всі запитання, які виникли в ході тренування.

В. ВОЛОШИН, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби ЦЗ.