25 січня 2024 року в селі Владиславці відбулась відкрита першість Обухівського району з греко-римської боротьби серед юнаків 2011-2013 р. н.
Наші учні гідно представили Богуслав!!! В змаганнях брали участь такі команди: Владиславка, Круглік, Новосілки, Київ, Біла Церква, Степанці, Юхни, Богуслав. Загальна кількість учасників — 80 спортсменів.
Від команди Богуславської ДЮСШ другі місця зайняли брати Степанови — Нікіфор (у ваговій категорії — 30кг) та Нестор (у ваговій категорії — 48 кг, також «срібло» забрав Вадим Ситніченко (45кг).