ВІТАЄМО СРІБНИХ ТА БРОНЗОВИХ ПРИЗЕРІВ!

Дата: 29.01.2024 13:31

25 січня 2024 року в селі Владиславці відбулась відкрита першість Обухівського району з греко-римської боротьби серед юнаків 2011-2013 р. н.

Наші учні гідно представили Богуслав!!! В змаганнях брали участь такі команди: Владиславка, Круглік, Новосілки, Київ, Біла Церква, Степанці, Юхни, Богуслав. Загальна кількість учасників 80 спортсменів.

Від команди Богуславської ДЮСШ другі місця зайняли брати Степанови Нікіфор (у ваговій категорії — 30кг) та Нестор (у ваговій категорії — 48 кг, також «срібло» забрав Вадим Ситніченко (45кг).

Бронзовими призерами стали: Коваль Денис (24кг), Владіміров Артем (30кг), Криворучко Артем (39кг)

Дякуємо ЗСУ за можливість спортсменам тренуватися та виступати на змаганнях.

За інформацією Олексія ЛОЗОВОГО, тренера з греко-римської боротьби Богуславський ДЮСШ.