Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії з обрання членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства Богуславської міської ради «Богуславська центральна лікарня»

Дата: 31.01.2024 11:50
Кількість переглядів: 177

Фото без опису

 

 

Відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» від 21 листопада 2023 р. №1221, Богуславська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заповнення посад членів наглядової ради та управління процесом призначення першого складу наглядової ради комунального некомерційного підприємства Богуславської міської ради «Богуславська центральна лікарня».

До складу конкурсної комісії повинні входити у рівній кількості:

  • представники власника закладу охорони здоров’я (три члени);

  • представники структурного підрозділу з питань охорони здоров’я місцевої державної адміністрації (три члени);

  • представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров'я або протидію корупції (три члени).

Громадські об’єднання, що мають право подавати кандидатури до конкурсної комісії, повинні займатись захистом прав у сфері охорони здоров’я або протидією корупції не менше 5 років до дати подання кандидатур своїх представників до складу конкурсної комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до апарату виконавчого комітету Богуславської міської ради (09701, вул. Франка Івана, буд.4, м. Богуслав, Обухівський район, Київська область), кабінет № 216 у письмовому вигляді упродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дня опублікування цього оголошення. Прийом пропозицій здійснюється з понеділка до п’ятниці з 08.00 до 16.00 год.

Телефон для довідок: (04561) 5 34 54, (04561) 5 11 73.

Для розгляду кандидатур представників громадських об’єднань необхідно подати:

  • заяву у довільній формі із копією статуту та виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які підтверджують відповідність громадського об’єднання вимогам постанови Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21 листопада 2023 р. №1221;

  • рішення вищого органу управління щодо делегування представника або спільний лист громадських об’єднань у випадку подання кандидатур від більше ніж трьох громадських об’єднань, які відповідають необхідним критеріям.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень