МОБІЛЬНИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ ЗАВІТАВ ДО УЧНІВ

Дата: 02.02.2024 11:54

1 лютого до учнів Богуславського академічного ліцею № 1 та Шупиківської філії ОЗС Богуславського ліцею № 2 завітав мобільний клас безпеки. Під час заходу учні навчальних закладів дізналися від рятувальників правила пожежної та мінної безпеки, зокрема, навчились, як правильно діяти у випадку виникнення займання, при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів та взяли участь у гасінні імпровізованої пожежі. Поліцейські розповіли школярам обов’язки та права пішоходів, правила руху для велосипедистів. Даний захід створений за ініціативи МВС та підтримки ЮНІСЕФ, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни.

В. ВОЛОШИН, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби ЦЗ.