БЕРЕЖЕМО Й ПЕРЕДАЄМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ

Дата: 06.02.2024 08:44

Незважаючи на важке сьогодення й дякуючи нашим захисникам, діти Богуславської громади мають змогу навчатися та пізнавати світ у затишних освітніх закладах, облаштованих простими укриттями для їхньої безпеки під час сигналів «Повітряна тривога».

Приємно отримати чергову порцію новин про дозвілля маленьких вихованців Саварської гімназія ім. А. М. Люльки.

У маленьких вихованців групи «Калинка» відбулося заняття на тему «Український посуд». Діти під час творчого процесу ознайомилися із видами українського посуду та способами його виготовлення. Дізналися цікаві новинки про матеріали, з яких виготовляється посуд, та із захопленням слухали про майстрів-гончарів, якими завжди славилася Богуславщина.

Інтерес та повага до народних українських традицій закладаються з дитинства.