«БОГУСЛАВ У ЧАСИ КОЗАЧЧИНИ» — У ЧИСЛІ НАЙКРАЩИХ МУЗЕЙНИХ ПРОЄКТІВ!

Дата: 07.02.2024 09:13

6 лютого відбулося чергове засідання обласного освітньо-виховного кластеру «Музей в освіті», метою якого є удосконалення, популяризація кращого досвіду освіти та національно-патріотичного виховання засобами музейної педагогіки у Київській області.

На цьому засіданні були представлені найкращі презентації екскурсій та музейних проєктів Київщини. І серед них — презентація нашого юного краєзнавця Максима Шевченка, вихованця гуртка «Юні екскурсоводи» Богуславського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Тетяна Лаговська). «Богуслав у часи козаччини» — саме цю тему висвітлив Максим, беручи участь у обласному конкурсі «Юні екскурсоводи» цьогоріч.

Пишаємось нашими юними краєзнавцями, які досліджують непросту, проте славетну історію Богуславщини та України і розповідають про це іншим!

За інформацією Наталії ЛУЦЕНКО, директора Богуславського ЦДЮТ.