ШАНОВНІ ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ!

Дата: 15.02.2024 08:00

Щиро вітаю вас із 35-ою річницею виведення військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

У цей день ми віддаємо данину пошани вам, воїни-інтернаціоналісти, котрі з честю виконували свій військовий обов’язок на територіях інших держав, та схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв.

Особливі слова вдячності хочеться висловити воїнам-інтернаціоналістам, котрі сьогодні знаходяться в строю та передають свій бойовий досвід нашим бійцям, котрі відвойовують у ворога територіальну цілісність України. Лише об’єднавшись, ми захистимо рідну землю!

У цей знаменний день бажаю усім воїнам здоров’я, невичерпних сил, благополуччя і найголовнішого — Перемоги над ворогом і миру в рідній державі.

З повагою і вдячністю — міський голова Віталій ХОМЕНКО.