ПРИДБАЛИ ДЛЯ ХРАМУ В СИНИЦІ ВСІ НЕОБХІДНІ ЦЕРКОВНІ РЕЧІ

Дата: 20.02.2024 08:13

Минулоріч релігійна громада села Синиці зробила відповідальний крок і перейшла до Православної церкви України. Проте повноцінно проводити богослужіння священнослужителі не мали змоги, оскільки настоятель Свято-Воскресенського храму села, котрий відмовився переходити до ПЦУ, забрав із церкви майно, необхідне для проведення служб.

Під час пошуку шляхів закупівлі всіх необхідних церковних речей для сільського храму в Синиці, які вартують чималих коштів, міський голова Віталій Миколайович Хоменко зв’язався із уродженцем села Віктором Олексійовичем Діденком, котрий часто провідує неньку на своїй маленькій батьківщині, й той погодився підставити плече допомоги в цій добрій справі.

І сьогодні настоятель Свято-Воскресенського храму с. Синиця, митрофорний протоієрей Степан Зенюк приймав та із захопленням оглядав новеньке храмове обладнання, яке разом із очільником громади передали староста Дибинецького округу Володимир Іванович Шнуренко та рідний брат благодійника Володимир Олексійович Діденко.

Тут — і Євхаристійний набір, і напрестольний хрест, хрестильний набір, водосвятна чаша, кадило, дарохранительниця, хрест запрестольний, і Євангелія, служебники, требники, ризи.

Передавши вітання благодійнику, настоятель храму доповнив, що все церковне начиння під час недільного Богослужіння буде освячене й слугуватиме вірянам для причастя, для хрещення та інших священнодійств.