ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 10:56

Сьогодні, 20 лютого, ми вдесяте в умовах війни із ворогом-сусідом вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні — перших загиблих патріотів, котрі віддали свої життя за те, аби Україна залишалася незалежною державою, аби не зникла із мапи світу. Саме 10 років тому розпочалася російсько-українська війна, спрямована на знищення української нації, стійкість, волелюбсто, нескореність й хоробрість якої ворог не врахував під час своїх підступних планів.

Цього дня в Богуславі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, в якому взяли участь депутат Київської обласної ради Арташес Татоян, міський голова Віталій Хоменко, перший заступник голови Олександр Салата, секретар міської ради Владислав Шпак, депутати, колектив виконавчого комітету Богуславської міськради, керівники та працівники установ міста, громадськість.

Після покладання квітів учасники мітингу вшанували всіх Героїв хвилиною мовчання, а вікарій Київської єпархії, єпископ Богуславський Арсеній звершив заупокійну молитву за загиблими на Майдані, за захисниками й мирними жителями України, життя яких «обірвала» війна. Як підкреслив у своїй промові єпископ: «10 років тому Україна розпочала важку Голгофську дорогу. Ми віримо, що вона увінчається перемогою, адже Господь знаходиться із тим народом, який любить свою землю, Він разом із тими бійцями, котрі захищають своїх батьків, дітей, свої родини…»