РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ ТА ДІЮЧИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 20.02.2024 11:18

Результати онлайн-опитування, яке було проведено з метою збору первинних даних про актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання серед ветеранів та діючих військовослужбовців України.

Опитування відбулося з 15 по 25 січня 2024 року та залучило 1043 учасників.

Основні висновки вказують на наступне:

- Значна частина ветеранів зацікавлена у розвитку власного бізнесу, тоді як менша частка віддає перевагу найманій роботі.

- Потреби ветеранів та діючих військовослужбовців зосереджені навколо фінансової підтримки, зміцнення здоров'я, поліпшення житлових умов, освіти, працевлаштування та психологічної підтримки.

- Відмічено недостатню обізнаність серед ветеранів щодо існуючих державних програм навчання та перекваліфікації.

- Виражено занепокоєння щодо ефективності діяльності державних інституцій, пов’язаних з підтримкою ветеранів.

“АКТУАЛЬНІ ПОТРЕБИ ТА БАЧЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ КАР’ЄРНОГО І ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЕТЕРАНІВ”

Дослідження підготовлено

навчально-аналітичним відділом Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів

Дослідницька група та співавтори:

Величко-Трифонюк Руслана — виконуюча обов’язки Виконавчого директора Українського ветеранського фонду

Кіріллова Юлія – начальник Відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду

Зновяк Владислава – провідний фахівець Відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду

Доля Ірина – провідний фахівець Відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду