ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

Дата: 22.02.2024 08:17

Старшокласники Богуславської громади продовжують брати активну участь у Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу».

Вчора, 21 лютого, 5 команд дівчат змагалися на кращу баскетбольну команду. Урочистості відкрила Духан Ольга Іванівна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Богуславської міської ради. А присутніх привітав танцювальний колектив черлідингу під керівництвом Ярославни Щедріної. Вітаємо переможців та призерів територіального етапу змагань із баскетболу серед дівчат: команду ОЗО Богуславський ліцей № 2, команду ОЗО Богуславський академічний ліцей № 1, команду Мисайлівської гімназії, команду Дибинецької гімназії.

За інформацією директора Богуславського академічного ліцею № 1 Катерини ІВЧЕНКО.