ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Дата: 22.02.2024 09:14
Кількість переглядів: 164
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/407943c9d626efd0ce8152d33e657a09.jpg)
Команда баскетболісток ОЗО Богуславський ліцей № 2 здобула перемогу у змаганні з баскетболу серед дівчат у ІІ (територіальному ) етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»! Вони продемонстрували не лише свою фізичну підготовку, а й дух справжніх спортсменок. Кожен крок, кожен кидок — це вияв майстерності та впевненості.
Щиро вітаємо всіх учасників і дякуємо за наполегливість та енергію, яку вони вкладають у спорт. Нехай ця ПЕРЕМОГА буде лише початком нових висот у спортивній кар'єрі наших юних баскетболісток!
ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ І РОЗВИВАТИСЯ В ІМ’Я УКРАЇНИ!
Інформація від заступника директора з виховної роботи Катерини ЗАПОРІЖСЬКОЇ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/dbec856d39e61838cf5e8b14650067dc.jpg)
« повернутися