ПАМ’ЯТАЄМО ВАС, НЕЗЛАМНІ ГЕРОЇ!

Дата: 24.02.2024 13:24

24 лютого, в День другої річниці кривавого й підступного повномасштабного вторгнення ворога в Україну, який в 2022 році остаточно відкрив свої істинні наміри не лише захоплення нашої держави, а й знищення української ідентичності, в Богуславській громаді оголошено Днем жалоби.

Також у цей день у Богуславі та кожному селі нашої громади відбулося покладання квітів шани, пам’яті і вдячності.

Живі квіти, які від імені всіх жителів Богуславської громади поклали міський голова Віталій Хоменко, депутат обласної ради Арташес Татоян, перший заступник голови Олександр Салата, керівництво та представники соціально-гуманітарного управління, освітяни, лягли до підніжжя пам’ятного знака землякам, котрі загинули у російсько-українській війні, до пам’ятного каменю на Алеї Слави та до кожної могили наших Героїв, які знайшли свій останній прихисток на кладовищах міста.

Схилили голови в хвилині мовчання перед кожним Героєм 10-річної війни, боротьби за свою незалежність. Перед тими, хто повернулися із поля бою «на щиті», хто помер від отриманих поранень, серця яких зупинилися від хвороб, від побачених і пережитих жахіть війни.

Пам’ять про вас, наші янголи-охоронці, вічно житиме, слава про ваші героїчні подвиги передаватиметься із покоління в покоління!