ВІТАЄМО ПЕРШОГО ОТРИМУВАЧА ПАСПОРТНИХ ПОСЛУГ!

Дата: 29.02.2024 09:24

Від сьогодні, 29 лютого 2024 року, жителі Богуславщини мають змогу отримувати відповідні паспортні послуги у своїй громаді — у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богуславської міської ради.

І сьогодні в. о. начальника відділу Вікторія Сергіївна Ніщименко та адміністратор ЦНАПу Ліна Володимирівна Дудка вже зустрічали першого відвідувача, яким став житель Хохітви Олексій Вікторович Осипенко.

— Сьогоднішній важливій події передував значний обсяг роботи, яку постійно курирував Віталій Миколайович Хоменко, — зазначила Ліна Володимирівна Дудка, призначений адміністратор із надання паспортних послуг у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богуславської міської ради. — Ми вітаємо нашого першого відвідувача Олексія Вікторовича, котрий звернувся, аби одночасно оформити паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм та закордонний паспорт.

Всім бажаючим отримати паспортні послуги чи відповідні консультації фахівців повідомляємо, що скористатися даною послугою можна за адресою: м. Богуслав, вулиця І. Франка, 4, 1 поверх адмінприміщення Богуславської міської ради.

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08.00 – 17.00 (обідня перерва 12.00 - 13.00),

п’ятниця: 08.00 – 16.00 (обідня перерва 12.00 - 13.00),

субота – неділя — вихідні.