ТРЕТЯ ШТУРМОВА БРИГАДА ПОДЯКУВАЛА БОГУСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 01.03.2024 14:49

Перший день весни розпочався приємною несподіванкою. Сьогодні до міського голови Віталія Миколайовича Хоменка завітали військові 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ, аби подякувати Богуславській громаді за підтримку, за вагомий внесок у підвищення боєздатності бійців їхньої бригади, котрі тримають достатньо широку лінію фронту, та вручити очільнику громади Подяку від командування.

Віталій Миколайович, висловивши захисникам слова вдячності за захист рідної землі та майбутнього наших дітей, підкреслив: «Ця Подяка адресована кожному жителю Богуславської громади, адже, завдячуючи спільній роботі, своєчасно сплаченим податкам, які наповнюють бюджет громади, та спільно прийнятим рішенням під час сесійних засідань, ми маємо можливість підтримувати наших військових. Продовжуємо й цьогоріч працювати в цьому напрямку та по можливості допомагати нашим захисникам, котрі захищають країну на передових позиціях фронту».