НЕ ЗАВДЯКИ, А ВСУПЕРЕЧ…

Дата: 07.03.2024 11:38

Повітряним тривогам, неспокою, хвилюванню. Життя перемагає, а разом з ним молодість, впевненість у собі, віра в нашу перемогу.

Саме під таким гаслом днями в Богуславському академічному ліцеї № 1 пройшов захід «Міс та містер ліцею 2024». У сучасному світі конкурси краси, майстерності та артистизму стали невід’ємною частиною життя. Конкурс «Міс та містер ліцею» сягає своїм корінням в традиції конкурсів краси, що з’явилися в середині ХХ століття. Мета заходу підтримка та підвищення самооцінки учасників, спрямування їхніх талантів та креативності. Цей захід сприяє формуванню стосунків між старшокласниками та розвитку їх комунікативних здібностей.

Наповнений зал свідчив про те, що старшокласники в очікуванні позитиву. Після багатьох конкурсів, за рішенням журі, переможцями стали:

- в номінації «Міс чарівність» Осадча Вікторія, учениця 9-В класу;

- в номінації «Міс натхнення» Смоляр Дарья, учениця 11-А класу;

- в номінації «Містер харизма» Борисенко Артемій, учень 11-Б класу;

- в номінації «Міс або містер глядацьких симпатій» Сорокун Денис, учень 11-А класу.

А найвищу перемогу в номінації «Міс та містер ліцею 2024» отримали Сорокун Денис та Демчук Марія, учні 11-А класу.

Зал щиро радів та вітав переможців оплесками. Впевнені, що конкурс служитиме стимулом для вдосконалення не тільки учасників, а і всіх присутніх у залі.

За інформацією директора ліцею Катерини ІВЧЕНКО.