І ЗНОВУ ПРО ПОРЯДОК І ЧИСТОТУ!

Дата: 08.03.2024 10:47

Ми хочемо, щоб на вулицях нашого міста було затишно, прибрано й чисто, але ніколи не задумуємося: скільки самі додаємо роботи нашим комунальникам, особливо у «гарячі» весняно-літні пори року.

Вчора комунальникам КП «Богуславблагоустрій» довелося добре попрацювати на вулиці 40 років Перемоги, де вони вивозять сміття із встановлених баків. Там під контейнерами, вздовж проїжджої частини дороги просто миттєво «виростають» гори сміття, яке зносять жителі приватного сектору, адже йде обрізка дерев, прибирання присадибної території, хоча вивіз гілля чи будматеріалів не входить у послуги централізованого вивезення відходів.

Комунальники закликають жителів громади до підтримання чистоти, бо, якби вони не прибирали, а слідом за ними знову з’являються цілі «квітники».

А вирішити проблему непотрібного гілля чи габаритного сміття можна. Наприклад, зібратися гуртом звернутися до «Богуславблагоустрою» і замовити транспорт, аби вивезти відходи.

Цінуймо працю людей!