ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО 210 РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2024 10:45

Тарас Григорович Шевченко — це український геній, національний символ України, пророк. Пройшло вже 210 років від дня народження Великого Кобзаря, а залишене ним для українців кожне слово є актуальним, як і два століття тому.

Сьогодні, 9 березня, зранку в Богуславі відбулося покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря за участю депутата обласної ради Арташеса Татояна, першого заступника міського голови Олександра Салати та тих, хто передає нашим дітям пророчі слова Шевченка, як найцінніший духовний скарб української нації, — освітян, працівників дошкільних закладів та культури.

Обов’язок кожного українця вшановувати та берегти пам’ять про видатного письменника, перечитувати його твори, надихатись його поезією, вчити вірші, черпати з них любов та повагу до рідної країни, до української землі, а ще свято вірити в його пророчі слова-настанови «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає!..»