ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ, БІЙЦІ ДОБРОВОЛЬЧИХ БАТАЛЬЙОНІВ, ДОБРОВОЛЬЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 14.03.2024 08:14

Дата 14 березня для вашого військового свята була обрана не випадково: цього дня у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Тож вітаю вас з Днем українського добровольця!

У непростий для країни час ви згуртувалися і стали на захист рідної землі від посягань ворога роз’єднати мапу України на окремі частки, від зазіхань на здобуту українським народом незалежність. Ви, сильні духом чоловіки і жінки, в мирному житті мали різні професії, вподобання, а сьогодні вас поєднує почесне звання українського добровольця. Сьогодні ви пліч-о-пліч із військовослужбовцями бороните рідну землю.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, злагоди у родинах й довгоочікуваної Перемоги над ворогом.

Я схиляю голову перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, які завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам’ять!

З вдячністю і повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.