ВІВАТ, НАУКО МОЛОДА!

Дата: 14.03.2024 08:15

13 березня в ОЗО Богуславський академічний ліцей № 1 відбулась презентація досягнень ліцеїстів в галузі наукової діяльності та дослідницької роботи.

Серед інтелектуальних змагань зростає популярність Малої академії наук України, яка сприяє  залученню обдарованої,  талановитої  молоді до наукової, дослідницької та експериментальної роботи.

Найбільш масовим заходом, який щорічно проводиться Малою академією наук, є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії.

Участь наших ліцеїстів у цьому конкурсі у 2023/2024 н. р. свідчить про те, що з кожним роком поліпшується якість учнівських робіт, розширюються галузі наук, за якими виконуються дослідження, все більше і більше науковців досягають переможного Олімпу.

Цього року нашими учнями та їх науковими керівниками написано 10 наукових робіт, 8 з яких отримали призові місця на II обласному конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт МАН, а саме:

I МІСЦЕ

Гаман Софія, 11-А клас, у секції польська мова та польськомовна література(науковий керівник – Ірина Погосян);

II МІСЦЕ

Смоляр Дарья, 11-А клас, у секції історичне краєзнавство (науковий керівник – Тетяна Бондар);

Смоляр Дарья, 11-А клас, у секції теорія, історія мистецтв та арткритика (науковий керівник – Олена Стеценко);

Орло Владислав, 9-Г клас, у секції прикладна фізика (науковий керівник – Володимир Сиротенко);

Краснощок Аріна, 9-Г клас, у секції географія (науковий керівник – Ольга Красносільська);

Олексієнко Каріна, 11- Б клас, у секції екологічно безпечні технології та ресурсозбереження – Руслана Сиротенко);

III МІСЦЕ

Василенко Софія, 9-В клас, у секції прикладна математика (науковий керівник – Василь Даниленко);

Прокопенко Марія, 9-В клас, у секції загальна та органічна хімія (науковий керівник – Світлана Чала).

Важливим є і те, що значно активізувалася дослідницько-пошукова робота з метою вшанування пам’яті загиблих героїв – захисників України. Авторами дослідницьких робіт стали:

Лисенко Дарина, 9-Г клас (керівник К. Івченко);

Ясенова Олександр, 9-Г клас (керівник К. Івченко);

Харченко Олександр, 7-А клас (керівник К. Івченко).

Учениця 10-Б класу Синявська Марія зайняла І місце в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина Україна».

Дякуємо вчителям-предметникам, керівникам за професійний супровід наукової діяльності ліцеїстів. Низький уклін батькам за виховання в дітей працьовитості, наполегливості та вміння працювати над власним удосконаленням.

Від дирекції слова вдячності учням, вчителям, батькам.

Від Катерини Білик, спонсора роботи з обдарованими дітьми, щедрі подарунки.

Бажаємо нашим переможцям подальших наукових злетів!

За інформацією директора ліцею № 1 Катерини ІВЧЕНКО.