ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ТА ПРАЦІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 17.03.2024 07:16

Щиро вітаю вас з професійним святом та висловлюю вдячність за нелегку і вкрай важливу роботу — забезпечення комфортних умов життя жителів Богуславської громади.

Кожна пора року ставить перед вами свої виклики і обсяги роботи. Буденна робота комунальників — ремонт житлового фонду, забезпечення водою і теплом осель, благоустрій парків і скверів, озеленення та зовнішнє освітлення вулиць — робить нашу громаду кращою, створює комфорт, хороший настрій та гарне самопочуття її жителів.

Сердечно дякую вам за невтомну працю й відданість обраній професії навіть у важкі дні воєнного стану.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, достатку та впевненості в завтрашньому дні, здійснення життєвих планів та сподівань. Керівникам — витримки та згуртованості в колективах, взаєморозуміння та партнерської атмосфери у відносинах із споживачами! Нехай слова людської вдячності щодня зігрівають вашу душу!

Разом до Перемоги!

З вдячністю і повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.