ПРИВІТАЛИ КОЛЕКТИВ БОГУСЛАВСЬКОГО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА!

Дата: 19.03.2024 11:47

Вітання із нагоди професійного свята отримав і колектив КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство» на чолі із директором Олександром Антоновичем Чуприною.

Міський голова Віталій Миколайович Хоменко у своїй вітальній промові підкреслив: «Робота працівників комунальної галузі часто недооцінюється, хоча саме завдяки вашій щоденній праці у наших домівках тепло, працює водопостачання та водовідведення…»

Висловивши вдячність усім працівникам житлово-комунального господарства за створення щоденних зручностей жителям громади, поліпшення умов їх побуту, міський голова вручив представникам підприємства подяки за сумлінну працю та з нагоди професійного свята. Нагороди та пам’ятні подарунки отримали:

• Оператор на відстійниках Валентина Миколаївна Євтушенко,

• Слюсар АВР Сергій Володимирович Динник,

• водій Іван Станіславович Глушаниця,

• слюсарі із обслуговування теплових мереж Віктор Миколайович Максименко та Іван Михайлович Пономаренко,

• слюсар-електрик Іван Іванович Гаман.

Дорогі комунальники, нехай поряд з вами завжди буде вдячність людей! Разом до Перемоги!